ליווי אישי בתהליכי פוריות

ליווי בתהליך פוריות

פגישת ייעוץ אישית

פגישה אישית פרונטלית, טלפונית או בזום. תמיכה נפשית לפי הצורך שעולה בפגישה. פגישה ראשונה נועדה להכרות וחשיבה משותפת על מטרת הפגישות ולאחר מכן, נפגש אחת לשבוע על מנת לעסוק בנושאים איתם בחרנו להתמודד.

במפגש הראשון, אלמד להכיר אותך ואת חייך עוד לפני הכניסה לעולם הטיפולים, אשמע מה עברת עד כה ומה הסיבה שבגינה הגעת אלי דווקא בנקודה זו.

הליווי הפרטני נועד לנשים יחידניות או לנשים בזוגיות שמרגישות צורך במקום שיהיה שלהן בו יוכלו להביא את עצמן, לחשוב מה מתאים להן ולמצוא את הכוחות להמשך הטיפולים.

נשים יחידניות חשות לפעמים בדידות בטיפולים, לא מוצאות מקורות תמיכה מתאימים ומרגישות שצריכות את המקום שלהן בו יתקבלו ללא שיפוטיות או מעורבות רגשית ויכלו להיתמך, לקבל החלטות ולהפיג את תחושת הבדידות.

לאחר הגדרת המטרה למפגשים, נוכל בעזרת כלים מה C.B.T למצוא את שורש הקושי או ההתלבטות ולעבוד על כך. הליווי יכול להיות קצר מועד, למשל בצומת דרכים בה צריך לקבל החלטה להמשך, ארוך יותר אם תרצי ליווי לאורך המסע עד השגת ההריון או הלידה או בתדירות משתנה בהתאם לצורך ולהתקדמות הטיפולים.

מה הכוונה בתמיכה נפשית?

במפגשים, אני מקשיבה, שואלת הרבה שאלות, נותנת אפשרות להסתכל על דברים מזווית קצת אחרת. כשצריך, משתמשת בכלים פרקטיים מעולם ה-CBT, שעוזרים לנו להגיע במהירות יחסית לנקודה החשובה. המטרה העיקרית היא לתת לך את הכח והאמונה בעצמך לקבל את ההחלטות הנכונות, לקחת שליטה על החיים שלך ולנהל את טיפולי הפוריות בדרך שיפגעו כמה שפחות באיכות חייך וישתלבו בהם.

אם נגלה שהטיפולים גורמים לדכדוך/חרדות/פגיעה באיכות החיים, נחשוב ביחד על דרכים להתגבר על כך וננסה למנוע מטיפולי הפוריות להשתלט על חייך. נלמד ביחד איך לחיות לצידם עד השגת המטרה הנכספת: אמהות.

מחיר

פגישה פרונטלית/טלפונית/זום (50 דקות): 320ש"ח

נשים שמתגוררות רחוק מאזור המרכז ומתקשות למצוא את התמיכה הנדרשת באזור מגוריהם. להם ולנשים שמעדיפות להעזר בדרך זו (כגון רצון לשמור על אנונימית, חסכון בזמן, נסיעות, חניה וכו') אני מציעה ייעוץ טלפוני או בזום. מתוך אמונה שלי בקשר הבן-אישי הפרונטלי, אני ממליצה על מפגשים פיזיים אחת לחודש, או לפחות לקיים את הפגישה הראשונה פנים-אל-פנים

דפי קורן

דפי קורן

לקריאת רקע מקצועי וניסיון
(לחצו על התמונה )

לקביעת פגישה

כשהחיים נעצרים

תפריט נגישות